China GM Vauxhall Astra etj 1.8 termostat të zorrës mbyt trupit 25192905 prodhuesit dhe furnizuesit | Hengyi

GM Vauxhall Astra etj 1.8 termostat të zorrës mbyt trupit 25192905

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Fuel Pump Plpe

Produkt Tags

Wenzhou Hengyi  Auto Parts  Co, Ltd

Ne përpiqemi për 100% kënaqësinë e klientit .

1.Price Term: FOB Ningbo

2.Shipping Way: nga deti apo nga të shprehur ose sipas kërkesës së klientit

3.Package: a.Carton Box

                           b.Netural Paketa

                           c.We mund të kryejnë në bazë të kërkesave të konsumatorit

4.Advantages: cilësia a.Good

                           Çmimi b.factory EXW

                           ofrimit c.prompt

                           molds d.New janë në dispozicion për të hapur.

                           aksioneve e.Large

                           urdhërat f.Small janë të mirëpritur

                           rendi g.Trial janë të pranueshme

i drejtë

1

Zyra jonë dhe punëtori

003(1)

001(3)

 


  • Previous:
  • Next:

  • beee52b7bc59c41f15d4650d9caf670

    Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne