Кина брз приклучок цевка HK-011 производители и добавувачи | Hengyi

Брз приклучок цевка HK-011

Краток опис:

Брз приклучок цевка проект OD * 33,0 * 37,0 само Ние сме производство од Црното PA12 со Viton О-прстен заптивки за 16949 стандарди. Работен температурен опсег -40 ℃ до + 115 ℃ .Safe за употреба со било кој вид на гориво. 


детали за производот

Fuel Pump Plpe

Тагови производ

Брз приклучок цевка проект OD * 33,0 * 37,0 само

Ние сме производство од Црното PA12 со Viton О-прстен заптивки за 16949 стандарди. Работен температурен опсег -40 ℃ до + 115 ℃ .Safe за употреба со било кој вид на гориво. 

Wenzhou Hengyi  Авточасти  копродукции, ООД

Ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите .

1.Price мандат: ФОБ Ningbo

2.Превозот начин: преку море или за експресна или како на условот на купувачи

3.Package: a.Carton Сандаче

                           b.Netural пакет

                           c.We може да се изврши во согласност со барањата на клиентите

4.Advantages: квалитет a.Good

                           b.factory цената EXW

                           испорака c.prompt

                           d.New калапи се достапни да се отвори.

                           акции e.Large

                           f.Small наредби се добредојдени

                           g.Trial цел се прифатливи

фер

1

Нашата канцеларија и работилница

003(1)

001(3)

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • beee52b7bc59c41f15d4650d9caf670

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас