Кина Картер дише цевки OE 1192W0 производители и добавувачи | Hengyi

Картерот дише цевки OE 1192W0

Краток опис:


детали за производот

Fuel Pump Plpe

Тагови производ

Wenzhou Hengyi  Авточасти  копродукции, ООД

Ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите .

1.Price мандат: ФОБ Ningbo

2.Превозот начин: преку море или за експресна или како на условот на купувачи

3.Package: a.Carton Сандаче

                           b.Netural пакет

                           c.We може да се изврши во согласност со барањата на клиентите

4.Advantages: квалитет a.Good

                           b.factory цената EXW

                           испорака c.prompt

                           d.New калапи се достапни да се отвори.

                           акции e.Large

                           f.Small наредби се добредојдени

                           g.Trial цел се прифатливи

фер

1

Нашата канцеларија и работилница

003(1)

001(3)

 
  • Претходно:
  • Следно:

  • beee52b7bc59c41f15d4650d9caf670

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас