ЗА НАС

Wenzhou Hengyi Авто делови копродукции, Ltd (во Ruian Hengren Авто делови копродукции, Ltd) посветени на користење на брз и течност излез на дизајн на производи, производство и продажба, како и технологија инженеринг врска и примена на innovation.We следи деловната филозофија на "квалитет прво, технолошки иновации, стремеж за совршенство" и дека со тим искуство, експертиза и креативност, ние може да се приклучат на рацете со повеќе клиенти врз основа на взаемна корист и развој ...

ВЕСТИ

најновите производи